Adana Halı Yıkama

En iyi Halı Yıkama Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halı yıkama sektöründe Adana genelinde lider firma olarak siz değerli  halkına hizmet veriyoruz.

Halılarınız bizimle yeniden pırıl pırıl. Kaliteli ve güvenilir bir halı yıkama istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

SONBAHAR HALI YIKAMA
0 544 133 04 80

Tüm özel halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz, portföyünde binlerce kişi olan, Halı Yıkama Merkezi

Halı yıkama fabrikaları arasında lider bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Halı yıkama sektörüne markalaşan Sonbahar Halı Yıkama Yaygın ve ücretsiz servis ağıyla Adana’nın dört bir yanına dört mevsim hizmet vermektedir.

Halı yıkama ek işimiz değil tek işimizdir. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ürünü tam otomatik halı yıkama makinalarımız ile halılarınız itina ile yıkanmaktadır. Kaliteli deterjanlarla pırıl pırıl olan halılarınız paketlenerek teslim edilir.

Seyhan Halı Yıkama

Halı yıkama , Adana genelinde verdiğimiz hizmet kategorisi olarak en önemli hizmetlerimizden birisidir. Halı yıkama konusunda en çok tercih edilen firma olarak binlerce tebrik mesajı alan firmayız.

Halı yıkama konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız yıllardan beri aynı olduğu için Halı Yıkama Fabrikası olarak  halkımızın gönlünde bir yer edinmiş bulunmaktayız.

Özellikle şunu baştan belirtmek isteriz ki halılarınız bizimle güvende ve sağlıklı ortamlarda yıkanmaktadır.

Farklı halı yıkama firmaları gibi halılarınız bekletme havuzlarında kalmadan her halı tek tek ayrı ayrı sularla yıkanmakta ve temizlenmektedir.

Bekletme havuzları birkaç halının üst üste birikmesiyle daha çok zararlı hale gelmekte ve birer bakteri yuvasına dönüşmektedir.

Bu yüzden Adana Sonbahar halı yıkama firmamızda biz bekletme havuzları değil de her halıyı ayrı temiz sularla yıkamakta ve temizlemekteyiz.

Ücretsiz servislerimiz aracılığıyla adreslerinizden alınan halılarınız karışmaması için ayrı ayrı barkotlamış olarak fabrikaya getirilir.

İlk önce kabaca üzerindeki tozlar, tüyler vb. maddelerden temizlenerek hav alma işlemine tabii tutulurlar.

Son sistem tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkanan halılar, halı sıkma makinalarıyla tamamen sudan arındırılarak sadece üzerindeki nemle kalır.

Nemli halılar özel yapılmış halı askı aparatlarına yerleştirilerek kurmaya bırakılır. Halı kurutulan yerler toz.

Duman, kötü hava vb. etkenlerden uzak özel olarak yapılmış odalardan oluşmaktadır. Bu kış aylarında bunlardan farklı olarak halı kurutma odalarında da aynı işlemi görürler.

Sonbahar Halı Yıkama Fiyatları

Sonbahar Halı Yıkama Fiyatları araştıran değerli müşterilerimiz Adana’nın en uygun fiyat kalitesi ve halılarınızı titizlikle yıkama , durulama , kurutma ve hijyen kurallarına uygun olarak adana sonbahar halı yıkama fabrikamızda kurutulmaktadır.

Halı yıkama fiyatlarında Adana’nın kalite politikasına göre en uygun halı yıkama merkezidir.

Sonbahar halı yıkama önce müşteri memnuniyetini düşünür ve bu durumu özel prensip haline getirmiştir.

Adana Sonbahar halı yıkama fiyatları için bizimle  0 544 233 04 80 numaradan veya iletişim kısmındaki Adana Sonbahar halı yıkama şirketleri kısmından da bizlere ulaşabilir  Sonbahar Halı Yıkama Fiyatları nı öğrene bilirsiniz.

Seyhan Halı Yıkama

Adana Sonbahar halı yıkama Aliye İzzet Begoviç Bulvarında kurulu olan Adana  Halı Yıkama Fabrikası ilçenin pilot mahallesi olarak bilinen bölgede tüm Adana müşterilerine hızlı servis imkanı sunuyoruz.

Halılarınızı profesyonel ekibimiz tarafından adresinizden alınır ve Adana Sonbahar halı yıkama fabrikamıza getirilerek gerekli işlemler sonucunda halılarınız paketlenerek evlerinize ücretsiz servis tarafından sizlere hatasız bir şekilde teslim edilir.

Halı Yıkama işlemimizde Zararsız Doğal Ürünler Kullanırız

Uzun Yılların vermiş olduğunu deneyimli firmamızın ana hedefi kimyasal ürünler kullanmadan halıların temizlenebildiğini göstermektedir. Doğadan ilham alınarak, her maddesi doğal olarak kullanılan solüsyonlar, hem bebekli hem çocuklu ailelere şiddetle tavsiye edilmektedir. Doğal olmayan ürünlerin zaman içerisinde kişilerde alerjiler meydana getirdiği de bilinmektedir.

Sektördeki en güçlü son teknoloji halı yıkama makine ve ekipmanlarımız ile olabilecek hassas  en derin temizliği sağlarız.

Gerek kullandığımız makineler olsun, gerek çalışan uzman personellerimiz olsun, gerekse doğal, halı ve insan sağlığına zararsız fakat etkili temizlik ürünlerimiz olsun sektörde gerçek anlamda profesyonel  sonbahar halı temizliği hizmetini sunarız.

En iyi Halı Yıkama Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak halı yıkama hizmeti…

Call Now ButtonHEMEN ARA