Hakkımızda

Kısaca biz

Adana , Seyhan , Çukurova , Yüreğir , Sarıçam semtlerine çalışma şeklimiz mevcuttur. En son teknolojiyi kullanarak verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini sağlamak en temel ilkemizdir. Adana Halı yıkama, kuru temizleme işlemleri, terzi tadilatı, koltuk yıkama, perde ve stor perde temizleme, perde ve stor perde yıkama işlerinde kaliteyi Adana da yaşatıyoruz.
Yeni yapılan ve şuan inşaatı bitmiş olan Halı yıkama fabrikamızda son model teknoloji kullanılarak profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet vermektedir.

Sonbahar Temizlik Hizmetleri
Ufak bir halı yıkama merkezinde başladığımız işlerimizi yaptığımız işin kalitesi ve ekonomik olması sebebi ile hak ettiğimizi düşündüğümüz yere gelmiş bulunmaktayız.

Vizyon

Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

MİSYON

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli ürün kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

FİRMA POLİTİKASI

Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Call Now ButtonHEMEN ARA