Çukurova Halı Yıkama

Çukurova halı yıkama, halı ve bazı ev eşyalarınızı yerinde yıkama konforunu sunuyor. Fakat eşyalarınızı yıkama firmalarına verip eşyasız kalma sorununuz yok.

Profesyonel ekipmanlarla evinize gelerek halılarınızı evinizden alıyoruz. Halı yıkama sistemine uygun makineler ve yıkama solüsyonları ile hizmet veriyoruz. Bizim sistemimizde 1 halı takımı 1 saat gibi bir sürede temizleniyor.

Kuruma süreleri mevsim şartlarına göre değişkenlik gösteriyor. Yaz sıcaklıklarında 3-4 saat içinde kuruyan halılar kış aylarında 6-8 saat arasında kuruyor. Bunu göz önünde bulundurarak yıkama yaptırmanız uygun olacaktır. Müşterilerimize halı yıkama randevularını en geç 1 gün öncede almaları konusunda telkinde bulunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz saate randevu alabiliyorsunuz ve halılarınızın hangi saatte yıkanıp hangi saatte kuruyacağını da önceden öğrenmiş oluyorsunuz.

Halılarınızı temizletmek istediğinizde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgilere ve müsait randevu saatlerine ulaşabilirsiniz.

Halı yıkama nasıl yapılır?

Müşterilerimizin en çok sordukları soru; halı yıkama nasıl yapılır?

Kısaca anlatalım. Halılar bolca toz, kir, akar ve mite depolamaya uygun eşyalardır. Her evde mutlaka bulunan ve temizlikleri için çok uğraşılan eşyaların başındadır. İçinde gözle görülemeyen partükül ve mikrop barındırıyor olmalarından dolayı silindiğinde bu sünger çamur haline dönebilmektedir.

Bu nedenle halıları silmek ile yıkamak arasında büyük temizlik farkları oluşmaktadır. Halı silmek yanlış, yıkamak doğru bir temizlik işlemidir.

Şimdi aşamaları anlatalım. 2 personelimiz makineler ve tüm şampuanları ile fabrikamıza gelerek halı kumaş tespitini yapar. Halının cinsine uygun şampuanı seçerek makineye gerekli karışımları koyarak halı yıkama işlemine başlarlar. Halının hassasiyetine uygun bir makine ile fırçalama yaparak kirleri çözdürüyoruz. Göz ile yapılan kontrol sonrası kalan lekeler tespit edilerek uygun leke çıkarma ürünleri ile leke çıkarma işlemi uygularlar. Kir ve lekeleri temizlenen halıların tüm yün ve benzeri yüzeyine su püskürtme ve sıkma özelliği bulunan bir makine ile yıkama işlemini uygularlar.

Halı yıkama ve Bakteri Virüs İlişkisi

İçinde bulunduğumuz dönemde maalesef bir çok bakteri ve virüse maruz kalıyoruz. Ev eşyaları da bakteri ve virüs yuvalamaya oldukça müsaittir.

Evdeki halı ve benzeri ürünleriniz virüs barındırabilecek eşyalardandır. Sağlık bakanlığının vermiş olduğu verilere göre deterjanın değdiği yerde bir çok virüs barınamıyor. Korona Virüs ten örnek vermek gerekirse elleri yıkamak en çok tavsiye edilen önerilerin başında geliyor. Fakat El sabunu elinizde bulunan tüm bakteri ve virüsü temizliyor. halı  ve yatak yıkama hizmetimizle aynı bu şekilde tüm virüsleri eşyalarınızdan uzak tutabilirsiniz.
Yaygın virüs ve bakterilerle başa çıkmaya çalıştığımız bu dönemde sık sık  koltuk , yatak, araba ve halılarınızı yıkatmanızı öneriyoruz.

Detaylı bilgi ve randevu için 0 544 233 04 80 bizi arayınız.

Call Now ButtonHEMEN ARA